ܓღ ωراج ᓄنیر ღܓ فریاد میزند :
مشخصات کاربر حفاظت شده است
فقط دنبال شدگان توسط ܓღ ωراج ᓄنیر ღܓ قادر به مشاهده مشخصات او هستند
ܓღ ωراج ᓄنیر ღܓ
ܓღ ωراج ᓄنیر ღܓ
یه فرد با اخلاق ، با ادب ، با متانت که قائل به وقت خودش بود و اضافه بر سازمان حرف نزد
و کلی وقت نگرفت ، بر عکس فرد مقابل که برای دفاع از شعارهایی که داده بود وقت دیگرون رو ضایع کردs23.gif
یه فردی که دنبال ارائه راهکار بود ، و تمام حرفاش به محرومین و مشکل مسکن ( که خیلی مشکل جدیه ) و شغل بیکارها برمیگشت ، اونیکی هم که هیچی ولش کن همین چهارسال شاهد حرفاش بودs23.gif ... یه عده مرفه 4 درصدی طرفدار روحانی هستن ، علت : به همت این دولت ورود خودروهای میلیاردی آسون شد ، هواپیمای لوکس برای سفر به کشورهای دیگه جور شد ( البته اجاره ی و از پول مردم ) ، آزادی و بی بندوباری بیش از حد افزایش پیدا کرد ، بخور بخور آزاد شد البته برای اوناs23.gif..
برای 96 درصد باقی مونده ، نیاز به رئیس جمهور و داریم.
1493393149472.jpg


اشتراک گذارنده Doyle و 6 نفر دیگر
ܓღ ωراج ᓄنیر ღܓ
ܓღ ωراج ᓄنیر ღܓ
یه چیز که همیشه تابلو بوده ، اینه که :
قدرت رو از اول انقلاب خودشون میدونند ، و مثل این دعواهای ایل و تباری ، با هم میان جلو
برای دعوا ... یکی نقش رو بازی میکنه ، یکی نقش .. امروزم خداروشکر
حق آشکار شد و دم روباه رو ملت دیدن. اونم از زیر پای فردی که در دوران تصدی دولت ملعون 60 میلیارد ریال ( اون زمان ) فساد داشته و الانم که کاخ نشین و خوش نشینه.. این فرد مدعی عدالت اجتماعی شده... s23.gif ، فردی که اومده زبان توهین کننده روحانی بشه ، وقت بگیره و نذاره حقایق مشخص بشه ، برنامه های کاندیداهای دیگه ارائه بشه. این ترسیده و فهمیده که ما بیدار شدن و دیگه گول 100 روزه و بیخود رو نمیخورند... دولتی که فقط برای احمدی نژاد اومد روی کار ، نباید انتظار داشت خدمت کنهs23.gif
C-O8OTtXUAAWOqV.jpg


اشتراک گذارنده Doyle و 7 نفر دیگر
ܓღ ωراج ᓄنیر ღܓ
ܓღ ωراج ᓄنیر ღܓ
رای من آقای رئیسی
مردی که در کارنامه ی خدمتش هیچ لکه وجود ندارد.. و دشمنان و بزدلان برای تخریب به
67 پناه برده اند. اولا. در آن زمان امام خمینی حکم اعدام را دادند ، دوما. موسوی خوئینی ها که یکی از محورهای اصلی می باشد رئیس وقت دادستانی می باشند که افتخار اعلام کردند : ما از بالا رفتن آمارهای اعدام واهمه ی نداریم. سوما. افرادی اعدام شدند که به شدت به عقاید منحط چپ گرایان معتقد بودند و خون چندین هزارنفر از مردم ایران و مسئولین را ریخته بودند.... سوال. اگر قرار به تخریب باشد که امام خمینی و موسوی خویینی ها و مسئولین بالاتر آن زمان بیشتر لایق هستند، چرا اکنون به تخریب رئیسی پرداخته اند ؟ چرا به یک باره خون ارزشمند شد و خون هزاران کشته مردم ایران بی ارزش ؟ چرا رفسنجانی و منتظری با اعدام ها مخالفت می کردند ؟ ( جواب : افساد طلب ها همان گروهک منافقین هستند منتهی در قالب اسلام نما ، جهت مخفی نشان دادن چهره پلید و ضد انقلابی خودشان ).
raisi_basirat.110-20170427-0001.jpg


اشتراک گذارنده Doyle و 6 نفر دیگر
ܓღ ωراج ᓄنیر ღܓ
ܓღ ωراج ᓄنیر ღܓ
میدونید که ، روحانی دوباره وعده 100 روزه داده.. حالا جالب اینه که میگه : من باز هم برنامه 100 روزه مدون خواهم داشت.!!!!!
آقای روحانی از 6 فروردین که این شعار رو بیان کردی ، تا 12 مرداد که تنفیذ حکم ریاست جمهوریه ، 130 روز وقت داری یعنی بیشتر از وعده 100 روز شما !!
پس این تحول رو از همین الان شروع کنید تا 12 مرداد که ریاست به آقای رئیسی رسید ، ملت کمتر بفرستن بخاطر 4 سال ضرر!!!
Screenshot (147).png


اشتراک گذارنده Doyle و 6 نفر دیگر
ܓღ ωراج ᓄنیر ღܓ
ܓღ ωراج ᓄنیر ღܓ
من موندم ملت رو چی فرض کردند که دم به دقیقه میگن ، ایران رو از دور کرد ؟
38 ساله انقلاب شده ، همش 4 ساله این دولت اومده روی کار و همش 2 ساله نافرجام رو دادن به خورد مردم!!!!!!!!!!!!!! یعنی 36 ساله گذشته رو ما تو جنگ داشتیم سیر میکردیم و حالیمون نبوده؟ یعنی ... چون یه بار مقالشو دادم عرض میکنم : در اونقدر به ضرر ایران کار شده که فقط باید نگاه کنه که چه بلایی سرش میارن. هم ، هم ، هم به شدت به ضرر ایران تموم شده. حیف خون و
حیف اونهمه اورانیوم غنی شده و قلب راکتور هسته ای که 12 سال حاصل تلاش دانشمندان ما بودند. به فنا رفتند. حیف...
k_pic_c0fbc786-d863-45b3-a7f7-7f5c8032ef37.jpg


اشتراک گذارنده Doyle و 7 نفر دیگر
ܓღ ωراج ᓄنیر ღܓ
ܓღ ωراج ᓄنیر ღܓ
ایران از دیدگاه مجله تایمز: ( بخونید و قدر بدونید ... )
رهبر ۷۸ ساله ایران، ۲۸ سال کشوری را در پر تلاطم ترین طوفان ها جوری رهبری می کند که امن ترین کشور خاورمیانه باشد.
رهبر ۷۸ ساله ایران، سه ساعت برای مردمانش صحبت میکند بدون ذره ای تکرار، ان هم بدون خوردن قطره ای آب!!
(در علم سیاست به آن تَکلُّم سه وجهی گویند)
رهبر ایران با ۸۰ دقیقه تکلم سه وجهی، رکورد تکلم سه وجهی که مربوط به هیتلر و چرچیل، با ۹ دقیقه بود را شکسته است.
رهبرِ ۷۸ ساله ایران درحالی که دروس تخصصی اقتصاد را نخوانده، طرحی چند صَد صفحه ای از مباحث اقتصادی نوین را برای کشورش می نویسد که مورد تحسین اقتصاد دانان بین المللی قرار میگیرد!!!
رهبر ۷۸ ساله ایران دریک سخنرانی یک ساعته جامعه خویش را آسیب شناسی کرده و نقاط ضعف و قوت جامعه را با ساده ترین کلمات به مردم میفهماند.
رهبر ۷۸ ساله ایران به مانند یک عضو کم درآمد جامعه زندگی می کند. واز همه جالب تر اینکه فرزندان خود را از مسئولیت های کشور منع کرده است.
رهبر۷۸ ساله ایران با یک هشدار و اولتیماتومش شاه کشوری دیگر را به شدت مرعوب سازد( حادثه منا) تا جایی که فردای سخنرانی اش، تمام وعده های بر زمین مانده عملی میشود!!
رهبر ایران رکورد بیشترین ساعات حضور در مناطق جنگی(هشت سال جنگ) را دارد.
رهبر ۷۸ ساله ایران مسایل بین المللی و آینده سیاسی جهان را بدرستی محاسبه و پیش بینی میکند!(برجام، جنگ یمن، رئیس جمهوری ترامپ و…)
رهبر ۷۸ ساله ایران چنان سیاست مدار قدرتمندی می باشد که بزرگترین جنگ نرم جهانی که توسط تمامی سازمان های جاسوسی دنیا از سالها قبل طراحی شده بود را تنها با یک سخنرانی چند دقیقه ای خنثی میکند.
کجای دنیا دیده اید رهبری که در سن ۷۸ سالگی به تنهایی کوه پیمایی میکند؟
... ادامه
576634_862.jpg


اشتراک گذارنده Doyle و 9 نفر دیگر
ܓღ ωراج ᓄنیر ღܓ
ܓღ ωراج ᓄنیر ღܓ
کاری که الان انجام میدن اینه که : بگن اگه غیر بیاد سر کار ، ایران توسط آمریکامورد حمله قرار میگیره. جنگ پشت دروازه های ایرانه .. ترامپم که وحشیه پس به رای بدید. چرا ؟؟؟؟؟؟ خیلی ساده ست. چون تنها فردی که راه مذاکره و فروش وطن به دشمن رو بلده ، همین فرد آخونده.. بالاخره تحصیلکرده انگلیسه ، راه مذاکره خفت بار رو بهش یاد دادن، فردی که با به اعتراف خود مقاماتشون ملاقات خصوصی داشته ، فردی که در این 4 ساله به نفع اسراییل و آمریکا به شدت کار کرده ، فردی که انرژی هسته ای رو بست و یه آب نباتم بهش ندادن. فردی که دائم به اوباما ایمیل میداد تماس میگرفت ، اوباما رد تماس میزد... این فردی که عزت ایرانی رو به قدری نابود کرده که ایرانی رو در گرجستان لخت میکنند و اینا میخندن. فرد محبوب آمریکایی هاست. ما به رای نمیدهیم. ( البته ما یعنی افراد حق طلب )
Screenshot (146).png


اشتراک گذارنده Doyle و 8 نفر دیگر
ܓღ ωراج ᓄنیر ღܓ
ܓღ ωراج ᓄنیر ღܓ
اگر خسته شد ، ما هم خسته میشویم.
بعد از رحلت امام خمینی ، تنها در دوره احمدی نژاد بود که احساس کردیم ، یه فرد و نه اومد روی کار .. انصافا هم خدمت کرد (قضایای بعدش بماند ). 20 سال کشور دست و اداره میشد ، به قدری ثروت و قدرت جمع کردند ، به قدری در همه ی ارگان ها نفوذ کردند که راحت میلیارد میلیارد میخوردن و میگفتن حق ماست از سفره ... ما و هستیم. اینبار ئیسی به عنوان فرد کشیده ، وارد عرصه شده... کسی که کشیده باشه ، میفهمه حال و رو.. فقط رئیسی.
photo_۲۰۱۷-۰۴-۲۷_۱۷-۳۲-۵۶.jpg


اشتراک گذارنده farzanehamoozandeh و 7 نفر دیگر
ܓღ ωراج ᓄنیر ღܓ
ܓღ ωراج ᓄنیر ღܓ
به (ع) توسط مجری برنامه ستاد ایلام ( علی محمد محمدی )
خب از کوزه همان تراود که در اوست... خود رئیسش و کابینه اش که بودند و همیشه توهین میکردند ، یا افراطی یا برید جهنم یا بی سواد یا بیشعور و خیلی از فحشای دیگه.. اون آخوندی هم که کم مونده بود خبرنگار زن رو بزنه. دولت و . با دشمنان مروت و دوستی با دوستان و شما هیچی حالیتون نیست.
لینک فیلم : [لینک ضمیمه]
14032820_1563957600574172_1368884520_n.jpg


اشتراک گذارنده allex و 5 نفر دیگر
ܓღ ωراج ᓄنیر ღܓ
ܓღ ωراج ᓄنیر ღܓ
حرم حضرت معصومه با BMW s23.gif
کارخونه ها با لندکروز s23.gif
صداوسیما جهت ضبط تبلیغات پژوی ساخت داخل s700.gif
آخی دلم سوخت برای اینهمه تواضع و ساده بودن ... حداقل یه رنگ باش آدم ساده
هر جا با ماشین خارجی میره ، صدا و سیما هم با اون برو. اینهمه دروغ و ریاکاری تا کی ؟
( گوشتم که گرون گرون شد... دم آخری یه کم مثل آدم زندگی میکردی .. ثواب داشت )
IMG_20170427_152803.jpg


اشتراک گذارنده shayan23 و 5 نفر دیگر