گُــــــــرگــــیــــنــه

گروه عمومی · 7893 کاربر · 420756 پست
باعـضـویت و گذاشـتـטּ پـسـت و لایـڪیـבטּ پسـت هاے گروهـ ،هرماهـ 3 بـرندهـ از فـعالتـریטּ ڪاربـراטּ

بیشترین برچسب های استفاده شده

آخرین اعضا

ملحق شده اند
1396/04/3 - 17:07
ملحق شده اند
1396/03/5 - 12:00
ملحق شده اند
1395/12/9 - 16:46
ملحق شده اند
1395/09/6 - 15:03
ملحق شده اند
1395/08/27 - 20:40
ملحق شده اند
1395/08/9 - 09:32
ملحق شده اند
1395/05/21 - 09:03
ملحق شده اند
1395/04/10 - 20:05
ملحق شده اند
1395/03/25 - 16:57
ملحق شده اند
1395/03/13 - 19:48

ارسال به گُــــــــرگــــیــــنــه

ساموئل
ساموئل
پلان سوم: 27 اردیبهشت‌ماه 1393

در ادامه مذاکرات که از 23 تا 27 اردیبهشت‌ماه 1393 برگزار شد، طرح موضوعاتی همچون بحث موشکی ایران مانع از آغاز نگارش متن توافق نهایی شد. اما گفتگوها در روزهای بعد از این مذاکرات به شکل دو و چند جانبه در سطوح مختلف بین ایران و کشورهای 1+5 ادامه یافت.

پلان چهارم:‌ 20 مرداد 93

رئیس‌جمهور دولت یازدهم در این مرحله با ابراز خرسندی از مذاکرات هسته‌ای و به زانو درآوردن دیو تحریم‌ها علیه منتقدان داخلی برجام به شدت هجمه وارد می‌کند.

روحانی در مردادماه سال 93 در همایش رؤسای نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور، با انتقاد شدید از کسانی که به گفته وی «مذاکره‌هراسی» را رواج می‌دهند، می گوید: یک عده به ظاهر شعار می‌دهند ولی بزدل سیاسی هستند و تا حرف مذاکره پیش می‌آید می‌گویند ما می‌لرزیم. به جهنم؛ بروید یک جای گرم برای خود پیدا کنید. خداوند شما را ترسو و لرزان آفریده است.


ساموئل
ساموئل
پلان دوم: 1 مهرماه 1392

در حاشیه شصت‌ویکمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد اولین دیدار رسمی وزیر امور خارجه ایران با کاترین اشتون، مسئول وقت سیاست خارجی اتحادیه اروپا انجام شد؛ در این دیدار توافق شد اولین دور گفت‌وگوهای ایران و کشورهای 1+5 در همان هفته در نیویورک و دور بعدی مذاکرات در آبان ماه همان سال در ژنو برگزار شود.

از 29 آبان تا 3 آذر 1392 مذاکرات فشرده ایران و کشورهای 1+5 با حضور وزیران امور خارجه این کشورها به توافقی با عنوان «برنامه اقدام مشترک» منجر شد که «توافق ژنو» نیز از آن یاد می‌شود.

از 30 دی ماه 1392، مذاکرات هسته‌ای ایران و کشورهای 1+5 وارد مرحله دوم شده و اولین دور مذاکرات در این مرحله در سطح معاونان وزرای امور خارجه در وین برگزار شد که پس از سه روز به دلیل افزایش تحریم آمریکا، ‌مذاکرات از سوی هیأت ایرانی متوقف شد.


ساموئل
ساموئل
پلان اول:23 اردیبهشت‌ماه 1392

حسن روحانی نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم که در جمع دانشجویان دانشگاه شریف حضور یافته بود طی سخنانی درباره مذاکره با آمریکا می‌گوید: هنر این است ما تهدید را به آسیب و آسیب را به فرصت تبدیل کنیم از این رو مذاکره با آمریکا امکان‌پذیر و شدنی است اما سخت است هرچند بنده معتقدم مذاکره با آمریکا راحت‌تر از مذاکره با اروپاست چرا که اروپایی‌ها به دنبال آقا اجازه از آمریکا هستند، از این رو دولت آینده باید بتواند رابطه ایران و آمریکا را از حالت تخاصم به مرحله تنش که یک مرحله پایین‌تر است برساند؛ آمریکایی‌ها کدخدای ده هستند، با کدخدا بستن راحت‌تر است.


ساموئل
ساموئل
شاید در ابتدا بسیاری از کسانی که به روحانی رأی داده بودند خوشبین بودند که شیخ دیپلمات وعده‌هایی که داده را عملی می‌کند و برای مثال قیمت ارز و طلا و ... دیگر گران نمی‌شود؛ اما دیری نپایید که شعار «روحانی مچکریم» به فراموشی سپرده شد.


ساموئل
ساموئل
«روحانی مچکریم، روحانی مچکریم» شعاری که در ساعات اولیه انتخاب حسن روحانی به عنوان رئیس‌جمهور از زبان اغلب کسانی که به وی رأی داده بودند، شنیده می‌شد؛با پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 و جشن‌های پیروزی مردم در خیابان‌های شهرهای ایران در روز شنبه 25 خرداد و بعد از آن پیروزی تیم ملی فوتبال ایران بر کره جنوبی و صعود به جام جهانی، کاهش قیمت دلار، طلا، خودرو و ... صفحات طنزی در واکنش به این اتفاقات در شبکه‌های اجتماعی با عنوان «روحانی مچکریم» و «شیخ خوش‌قدم» ایجاد شد.


ساموئل
ساموئل
از رؤیای «روحانی مچکریم» تا آوار «برجام»


پس از گذشت بیش از ۵ سال از گذاشتن تمام توان دولت روحانی بر روی برجام و گره زدن همه موضوعات به آن به نظر می‌رسد رئیس‌جمهور به جای امید واهی داشتن به بیرون کشور تدبیری برای ظرفیت‌های درونی بیندیشد.


اشتراک گذارنده Doyle soheiiila
ساموئل
ساموئل
سلام.
دیدگاهتون بسته بود .

در مورد این سوال شما:

چرا یک نمونه بارز موفق از حکومت دینی در کل جهان در بین همه ادیان وجود نداره!؟؟؟؟؟؟؟
**************
از صدر اسلام تا کنون .... هیچ وقت این دین به اندازه ای که از خودی ها ضربه خود از غریبه ها ضربه نخورده .... یعنی از همین مسلمونا . از مسلمونایی که به ظاهر ادعای اسلام می کردن ولی در باطن هیچ اعتقادی نداشتن .
از همون زمان رسول خدا بگیر....تا حضرت امیر المومنین که درگیر خوارج شد و سپاهیان خودش یعنی خوارج موجب شدند جنگ شکست بخوره و حکمیت رو پذیرفتن . و اون خودی هایی که سجاده از زیر پای امام حسن کشیدن تا زنش که محرمترین شخص به انسان هست بهش زهر خوروند ...و تا انجا که یه عده مسلمون ریختن در کربلا امام حسین رو سر بریدن. مسلمونای اون دوره که از شام و یونان و روم اون زمان نیومده بودن که .... خصوصا در کربلا ... بلکه برای همون نواحی کوفه و اطراف اون بودن ... ولی با پسر رسول خدا کردند انچه را که کردند. بعد شما حساب کن امام سجاد خونه نشین میشه به سبب خفقان وقت ... پس از اون امام صادق بدست خلیفه مسلمین منصور دوانیقی کشته میشه ... تا اینکه می رسه به امام رضا ... که اونم به دست خلیفه عباسی یعنی مامون که یکی از علمای عصر خودش محسوب میشد بهش زهر خورنده میشه.

خب اینها هیچ کدوم از خارج از اسلام نبودن . بلکه داخلی هایی بودن که در ظاهر مدعی مسلمانی و دین داشتند و موجب شدند هیچ وقت حکومت موفق دینی شکل نگیره.

خود اهل بیت در بیانهای مختلف بارها تاکید کردند که ما را کسی جز افراد نادان نکشتند! قریب به این مضامین ...یا در مورد امام زمان وارد هست که سبب غیب طولانی من اعمال زشت شیعیان هست ...

غرض اینکه یکی از عوامل موفق نبودن حکومت دینی غیر از دشمنان خارجی جهال از شیعه هست. چیزی که الان هم همین جمهوری اسلامی درگیرش هست . با یک عده مدعی اسلام با یقه ی بسته و جای مهر و ریش طرف هست که از اسلام تهی هستند و حرف دشمن رو تکرار می کنند و حتی نطق عادی هم بلد نیستند. بلکه شگردشون این هست که با اسم دین
پولی به جیب بزنن و زدن. بعضیاشون نه همشون.

و خب نتیجه هم این میشه. مردم خیلی هاشون اهل تشخیص صحیح نیستند و به حساب همه ی متدینی میذارن و به دین و حکومت دینی بد بین میشن. عمده علت همین است.
... ادامه


اشتراک گذارنده soheiiila
✨    乇レムん乇 ✨
✨ 乇レムん乇 ✨
می دونید داشتم فکر میکردم که اولین شعار این انقلاب بود .در این شعار ترتیب بسیار مهمه و در کشور ما بعد از چهل سال ،هنوز اولین شعار عملی نشد و هنوز استقلال نداره چون کدخدا نمیذاره،چون منافع شون بخطر میفته .اقتصاد رو دارن وابسته میکنن،تا آزادی بوجود نیاد ...برا همین خاطره دارن اقتصاد رو سرطانی میکنن و بیمارش کردن...کشوری که استقلال نداشته باشه آزاد نیست، و در برابر فشار ها ،زورش به مردم می رسه ،مردی که خواستار جمهوری هستند ...و در این میان استبداد پیش می یاد که دین رو زیر سوال میبره .... چند شب پیش با بابام خیلی بحث کردم با اینکه اونم دلش خیلی پُر بود ولی یه چیزو صدبار تکرار کرد که چهل سال پیش نبودی که، قعطی نبودی که ، تا بفهمی چرا مردم ایستادن !!!!!! امشب که خونه تنهام داشتم به حرفای پدرجان فکر میکردم راست میگفت که الکی میگن دورانِ کدخدا محوری گذشته ولی ما چیزی خارج ازین میبینیم ....من کاری به حکومت دینی ندارم ....ولی یه چیز خیلی ذهن منو مشغول کرد چرا یک نمونه بارز موفق از حکومت دینی در کل جهان در بین همه ادیان وجود نداره!؟؟؟؟؟؟؟
....+ ساده ترش اینجوری بگم خدمت تون ،چندین سال پیش پدرم یه خونه ییلاقی خرید توی یه روستای خوش آب و هوای کوهستانی ...حصار و حریم خصوصی وجود نداشت اونجا، مثلا حریم حیاط که با دیوارو درب مشخص باشه ... اصولا تمام تابستون اونجا بودیم بارها اتفاق افتاده بود که عصرها همه مون خواب بودیم که یکی از اهالی روستا بدون اجازه وارد حریم خونه میشد حتی تا توی اتاق هم اومدن ،وقتی بابام حریم حیاط رو مشخص کرد ودروازه گذاشت تا مدت ها کدخدای روستا میومد برا اعتراض ..وضع وقتی بدتر شد که فهمیدن بابام حموم خصوصی توی خونه درست کرد{شاید براتون خنده دار باشه این مطلب ولی واقن براشون عجیب بود } یه شب بابامو کتک زدن و مجبورش کردن هزینه سالانه حموم عمومی خانواده ما رو پرداخت کنه ....اتفاق های قابل درکو تعریف کردم که بدونین وقتی برخلاف جمع کثیرِنادان ،رفتار میکنی مسلما تحت فشار قرار میگیری ...
...++بابام اون شب بهم گفت تو سلبریتی درد نکشیده نیستی ..... یه آدم عادی هستی تو این مملکت .....و خواهشا بجای تکرار حرفای بی اساس اونا ،فکرکن .. بهم گفت درس نخوندی که تقلید کنی ....راست میگفت .... و من احترام قاعلم برایِ آرمان ها و افکار اون عزیزانی که رفتن ...و جنگیدن، تا مَنِ نوعی به عنوان یه زن ،با داشتن تمام آزادی ها و امنیت ها راحت بچرخم ...
....++ یکی به این زن های سلبریتی ایران بگه شما برو آرایشو تجدید کن s15.gif
s24.gif
IMG_۲۰۱۸۰۵۲۰_۰۵۵۸۱۳_۲۲۴.JPG
https://www.nicefun.org/GORGINE

اشتراک گذارنده AVISA77 و 4 نفر دیگر
ساموئل
ساموئل
هرچند حسن روحانی در مقطع فعلی از آمریکایی‌ها ناامید شده، اما به‌جای آمریکا، نگاهش را به «دوستان کدخدا» دوخته است. حسن روحانی در حالی امیدوار است که منافع برجام از طریق اروپایی‌ها وصول شود که اولا برجام به گفته رئیس بانک مرکزی تقریبا هیچ دستاوردی نداشته، ثانیا حدود 80 درصد تعهدات بدون فایده کشورهای 1+5 متوجه آمریکا بوده که با خروج آمریکا از برجام همین تعهدات نیم‌بند و عملی‌نشده نیز پوچ می‌شود و عملا چیزی از برجام باقی نمی‌ماند،


اشتراک گذارنده soheiiila
✨    乇レムん乇 ✨
✨ 乇レムん乇 ✨
بازیِ تقدیر، غیر از مرگ پیروزی نداشت
هر کسی پیش از عزیزانش به خاک افتاد، بُرد!
در تند باد حوداث ، در ظلمت خورشید ،در خفقان هوا، در هیاهوی لاشخورها و کفتارها ، عشق و آرامش رو گم کرده ام ... خسته بودم ،گرفته بودم ،دلم عشق می خواست ،قلبم دلتنگ عاشقانه های بی ملاحظه بود ...طوفان شد ،در برق چشمانم ،حرص چنگ قلبم رو دیدم و فریاد رعد آسای تنفر رو شنیدم انگار میخواست دلم را بلرزاند ....طفلی لرزید ،ترسید ....و دیوانه وار دلتنگی ش مثل جویبار ها بر خاعک دلم روانه شد ،عجیب باریدم ،بارانی تازیانه وار که خاعک قلبم رو در فشار آغوشش بی حس شد ...و حواصیلِ گذشته هم رسیدن و هوا پر شد از عطر بی کسی ... ومن بهشت رو در زمستان گذشته گم کرده ام
...+ با خودم فکر میکردم مگه این الی تخص ،بی کله چی داره که پسر عموم ، نامزد سابقم آرزوی مرگ یه آدم {همسرم} میکنن ...خیلی وقته تحت فشارم، اوایل بهش توجه نمیکردم ولی روز به روز بدتر شد ..من از این دنیا و آدم هاش فقط یه همدم میخواستم برا روزای بی کَسیم ، برای شب های سرد زمستون...خیلی حرفاس که نمیخوام بگم میخواستم گم شن لای روزای خوشم... کاش گذشته یقه ی آینده مو ول کنه ....این روزا کارم شده تفسیر گذشته ....جرات نمیکنم بهش بگم مجبور نیستی تحمل کنی ...میترسم بره ...دیروز به مشاور گفتم بخودا گذشته م مثل آینه پاکه ! میگه شخصیت آتنایت مجذوبشون کرده ...
....++بعضی آهنگ ها به نظر شادن، ولی گوش میکنی باهاشون زار زار گریه میکنی، مثل دلبریتو کمترش کنs700.gif
s700.gif
Negar_16052018_132018.png
https://www.nicefun.org/GORGINE

اشتراک گذارنده sogand7123 و 6 نفر دیگر