انجمن پیراپزشکی و پزشکی ..

گروه عمومی · 75 کاربر · 2514 پست
ما از نسلی هستیم که در آن چشم‌ها عاشق میشوند نه دل‌ ها............!

بیشترین برچسب های استفاده شده

آخرین اعضا

ملحق شده اند
1396/04/12 - 14:14
ملحق شده اند
1396/03/20 - 22:32

ارسال به انجمن پیراپزشکی و پزشکی ..

Del_pat
Del_pat
همیشه نباید حرف زد گاه باید سکوت کرد حرف دل که گفتنی نیست! باید آدمش باشد کسی که با یک نگاه کردن به چشمت تا ته بغضت را بفهمد..


اشتراک گذارنده behnosh59 reyhan123
Del_pat
Del_pat
به این یازدهمی و دوازدهمیا بگید دل پت گفت تورو جان هرکی دوست دارید بیاید این کتابای گاج بخرید وسط فوتبال ما رو نمود s23.gif


Del_pat
Del_pat
همیشه با کسی دردِ دل کنید که دو چیز داشته باشد: یکی "درد" و دیگری "دل"


اشتراک گذارنده fmz-mi tanha_m
Del_pat
Del_pat
یک روز استاد دانشگاه به هر کدام از دانشجویان کلاس یک بادکنک باد شده و یک سوزن داد و گفت یک دقیقه فرصت دارید بادکنکهای یکدیگر را بترکانید. هرکس بعد از یکدقیقه بادکنکش را سالم تحویل داد برنده است. مسابقه شروع و بعداز یک دقیقه من و چهار نفر دیگه با بادکنک سالم برنده شدیم. سپس استاد رو به دانشجویان کرد و گفت: من همین مسابقه را در کلاس دیگری برپا کردم و همه کلاس برنده شدند زیرا هیچکس بادکنک دیگری را نترکاند چراکه قرار بود بعداز یک دقیقه هرکس بادکنکش سالم ماند برنده باشد که اینچنین هم شد. ما انسانها دراین جامعه رقیب یکدیگر نیستیم و قرار نیست ما برنده باشیم و دیگران بازنده. قرار نیست خوشبختی خود را با تخریب دیگران تضمین کنیم. می توانیم باهم بخوریم.باهم رانندگی کنیم. باهم شاد باشیم. باهم…باهم… پس چرا بادکنک دیگری را بترکانیم؟


اشتراک گذارنده mi-mh و 4 نفر دیگر
Del_pat
Del_pat
شب همه خوش .... خوش باشید


اشتراک گذارنده fmz-mi mi-mh
Del_pat
Del_pat
گاهی اوقات لطف، سریعتر از یک گلوله آدم رو میکشه!


اشتراک گذارنده fmz-mi و 2 نفر دیگر
Del_pat
Del_pat
تنها کسی که با من درست رفتار می‌کند خیاطم است که هر بار که مرا می‌بیند، اندازه‌های جدیدم را می‌گیرد؛ بقیه به همان اندازه قبلی چسبیده‌اند و توقع دارند من خودم را با آنها جور کنم...!


اشتراک گذارنده fmz-mi و 3 نفر دیگر
Del_pat
Del_pat
اگر میخوای دنیا رو عوض کنی تا مجردی انجامش بده ... به محض اینکه متاهل بشى حتى نمیتونى كانال تلويزيون رو عوض كنى ...!! s31.gif


اشتراک گذارنده fmz-mi tanha_m
Del_pat
Del_pat
واقعا دیگه هیچی سر جاش نیست قاعدتا باید روباه خرگوش رو میخورد s23.gif


اشتراک گذارنده fmz-mi
Del_pat
Del_pat
کسی را از خوب بودن خسته نکنیم! خدا نکند انسانی از خوب بودنش خسته بشود، خدا نکند آدمی بشود که مهربانیش هربار نگران و آزرده خاطرش کرده، چرا که آن وقت است که می ماند بلاتکلیف، نه بد بودن را بلد است و نه توان خوب ماندنش است. آن وقت است که میگریزد... هجرت از دنیای آدم ها به خلوتی که درونش پوچ پوچ است، سکوتی که قالبش تنهایی است که خودخواسته نبوده، که لذت بخش نیست... آدم ها را از خوب بودنشان خسته نکنیم.


اشتراک گذارنده fmz-mi